• O Firmie
  • Dzięki długoterminowej współpracy z naszymi Partnerami

    możemy oferować nowoczesne i kompleksowe rozwiązania

Partnerzy

 

Asseco Business Solutions S.A. specjalizuje się w produkcji rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw. Firmy, które potrzebują nowoczesnych systemów do zarządzania, otrzymają w Asseco BS kompletną i dedykowaną ofertę, uwzględniającą ich specyfikę, branżę, wielkość oraz wymagania.  
     
Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia ponad 95 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym ponad 300 osób w Polsce. Poza biurem w Warszawie firma prowadzi Centra Innowacji Microsoft w Łodzi i Poznaniu. Microsoft współpracuje z ośmioma tysiącami partnerów i dwudziestoma tysiącami inżynierów w całej Polsce.    
     
ADAX, istnieje od 1993 roku i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek sprzętu IT w Polsce. Od tego czasu zdobyła sympatię blisko miliona zadowolonych klientów. W swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów, w tym tablety i komputery, w których tak samo jak nowoczesne technologie ważny jest elegancki design oraz dbałość o środowisko.   
     
RICOH oferuje szeroką gamę produktów stojących na najwyższym poziomie technologicznym oraz charakteryzujących się dużą funkcjonalnością, prostą obsługą oraz niezawodnością. Firma stawia na satysfakcję klienta, wynikającą zarówno z jakości oferowanych produktów, jak i poziomu obsługi ? handlowej i serwisowej. Jej celem jest tworzenie rozwiązań w pełni odpowiadających potrzebom klientów oraz służących usprawnieniu ich działań biznesowych.    
     
Intel jest jedną z najbardziej rozpoznawanych marek na świecie. Oprócz projektowania zaawansowanych technologicznie mikroprocesorów, firma wytwarza między innymi płyty główne, chipsety do płyt głównych, zintegrowane układy graficzne, mikrokontrolery, sprzęt sieciowy, czy systemy zarządzania pamięcią masową.    
     
Fujitsu Technology Solutions jest największym europejskim dostawcą infrastruktur informatycznych, obecnym na wszystkich najważniejszych rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz w Indiach. W oparciu o koncepcję dynamicznych infrastruktur firma oferuje pełną gamę produktów, rozwiązań oraz usług informatycznych, od systemów klienckich po rozwiązania dla centrów przetwarzania danych, infrastrukturę zarządzaną oraz udostępnianie infrastruktury w formie usługi.    
     
Posnet Polska S.A. to firma z polskim kapitałem i dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku urządzeń fiskalnych. Jest producentem kas i drukarek rejestrujących, a także dostawcą rozwiązań wspomagających handel i usługi, takich jak: wagi, skanery kodów kreskowych, monitory dotykowe, czy drukarki paragonowe. Flagową propozycją firmy są drukarki fiskalne z linii Thermal.  
     
G DATA jest liderem w zakresie bezpieczeństwa sieciowego, a także pionierem rozwiązań antywirusowych. 25 lat temu programiści firmy G Data stworzyli pierwszy program antywirusowy. Przy rosnącym znaczeniu bezpieczeństwa i ochrony danych przed zagrożeniami pochodzącymi z Internetu, firma G Data stała się kluczową marką na rynku.    
     
e-file sp. z o.o. jest producentem aplikacji i rozwiązań pomocnych w biznesie oraz w kontaktach z urzędami. Zespół e-file tworzą eksperci z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w tworzeniu wysokiej klasy aplikacji. Specjalizują się w rozwiązaniach z zakresu e-government oraz e-deklaracji.
Misja firmy e-file sp. z o.o., polegająca na tworzeniu użytecznych aplikacji, pomagających w życiu codziennym, pokrywa się z koncepcją tworzonych przez naszą firmę rozwiązań.