• O Firmie
  • Od 1998 roku

    wspieramy Twój biznes w obszarze IT

O firmie

KOMPUTERPARTNER to firma specjalizująca się w usługach z zakresu doradztwa informatycznego, biznesowego oraz zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Od 1998 roku zdobywamy zaufanie instytucji i przedsiębiorstw reprezentujących najróżniejsze branże. Wieloletnie doświadczenie jakie zdobyliśmy w łączeniu świata biznesu i nowoczesnych technologii stanowi podstawę do tworzenia optymalnych rozwiązań, ułatwiających Klientom osiąganie wytyczonych celów biznesowych.

Posiadamy wykwalifikowany zespół pracowników, który pozwala nam na realizację wszelkich zadań w szeroko rozumianym obszarze usług i produktów IT. Rozbudowana sieć partnerska oraz stosowanie nowych technologii sprawia, iż docieramy ze swoją ofertą do podmiotów na terenie całej Polski.

Naszą misją jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości produktów i usług informatycznych. Dlatego swoją działalność opieramy na współpracy z uznanymi i cenionymi markami, będącymi gwarantem wysokiej jakości oferowanych rozwiązań. Solidne i sprawdzone produkty naszych partnerów, w połączeniu ze świadczonymi przez naszą firmę usługami, składają się na kompleksową i elastyczną ofertę.

Staramy się być wiarygodnym partnerem, opierając relacje na przejrzystej komunikacji, wspólnym wytyczaniu kierunków działania oraz konsekwentnej realizacji wyznaczonych celów.