• Promocja aktualizacji
  • Daj się zaskoczyć super ofertą

    na aktualizację z programem antywirusowym!

Gwarancja BEZPŁATNEJ aktualizacji Asseco WAPRO

Robert włącz . Opublikowano w Promocje

Kup dowolny nowy program marki Asseco WAPRO zyskując spokój i bezpieczeństwo prowadzenia biznesu!
Jeżeli od daty zakupu, aż do 30 września 2016 roku opublikujemy aktualizację zakupionego w ramach promocji oprogramowania ? Ty otrzymasz ją gratis! 

Regulamin promocji

  1. Organizatorem promocji ?Gwarancja BEZPŁATNEJ aktualizacji? jest firma Asseco Business Solutions ? Oddział w Warszawie, w dalszej części regulaminu zwana Organizatorem.
  2. Warunkiem udziału w promocji jest zakup dowolnej, nowej licencji głównej produktu marki Asseco WAPRO.
  3. W ramach promocji, klient spełniający warunki wymienione w pkt 2 ma prawo do BEZPŁATNEJ aktualizacji zakupionego oprogramowania aż do 30 września 2016 oraz BEZPŁATNEJ telefonicznej pomocy technicznej (również do 30 września 2016) pod warunkiem, że będzie ona dotyczyła aktualnej w danym momencie wersji handlowej posiadanego programu. Lista aktualnych wersji oprogramowania znajduje się na stronie http://www.wapro.pl/wapro/aktualne-programy
  4. Promocja rozpoczyna się 1 czerwca 2015 roku i trwa do odwołania.
  5. Promocja dostępna jest na terenie całego kraju w Sieci Sprzedaży Asseco WAPRO oraz bezpośrednio w Dziale Sprzedaży Asseco WAPRO.
  6. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania.
  7. W przypadku zaistnienia zdarzeń nieobjętych niniejszym regulaminem ostateczny głos rozstrzygający posiada Organizator.